Přístroje používané v salonu jsou výhradně od italské značky Panestetic.


Panestetic se úspěšně zabývá vývojem a výrobou profesionálních kosmetických technologií a přístrojů již od roku 1984. Díky dlouholetým zkušenostem je cenným partnerem v oblasti estetické péče. Společnost klade důraz na vysokou kvalitu, bezpečnost a výkon produktů, které vyrábí. To potvrzuje držením několika certifikátů kvality a světových ocenění za inovace. 


ZONER Antiage Trilogy 

Cílem laboratoří PANESTETIC bylo vyvinout inovativní přístroj pro ANTIAGEing s elegantním designem a maximálními výsledky. Tak se zrodil ZONER - moderní kosmetický přístroj kombinující tři nejefektivnější technologie proti stárnutí pokožky.

  • Fotobiostimulace: je metoda, která umí aktivovat fyziologické procesy v epidermis tak, aby výrazně vylepšily vzhled a strukturu pokožky. Toto infračervené záření v místě aplikace rozšiřuje cévy. To má za následek lepší prokrvení tkáně a efektivnější zásobení buněk kyslíkem. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu a aktivaci přirozených regeneračních mechanismů v pokožce.
  • Radiofrekvence: je velmi elegantní neinvazní nebolestivá metoda eliminující projevy stárnutí pokožky. Je vhodná všude tam, kde chceme projevy stárnutí alespoň částečně napravit nebo působit preventivně s cílem získat mladistvější vzhled, zpevnit pokožku, zlepšit její texturu, kompaktnost a tonus. Její efekt je okamžitý a má v horizontu 4 - 6 měsíců stoupající tendenci, takže pleť obličeje či pokožka těla je během této doby krásně redefinovaná, omlazená, mnohem pevnější a kompaktnější.
  • Mezoporace: zcela jedinečná neinvazní technologie, která do kosmetického odvětví přišla z lékařství. Umožňuje zapracovat 100% aktivních látek obsažených v aplikovaném kosmetickém přípravku přímo do buněk. Jedná se o tzv. transdermální přenos, bez bolesti, bez jehel, bez vedlejších účinků.


Kompletní ošetření s přístrojem    120min - 3000Kč

Fotobiostimulace samostatně k ošetření  250Kč

Radiofrekvence samostatně k ošetření  600Kč

Mezoporace samostatně k ošetření  700Kč


Ultrazvuková špachtle - SINEKRON S 

Moderní, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění. Funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, které odstraňují odumřelé buňky, uvolňují ucpané póry a odstraňují z nich nečistoty. Ultrazvuková špachtle tedy hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus.

V druhé fázi ošetření dokáží ultrazvukové vlny rozštěpit molekuly a tím účinné látky lépe proniknou do hloubky pokožky. Pleť je poté jednoznačně zdravější, zůstává vyhlazená, zpevněná a dochází ke snížení hloubky vrásek.

Součástí každého ošetření.